Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz. Çerez politikamızı inceleyin.

Kabul Et

Yükleniyor...

Sıkça Sorulan Sorular!

Lisanslar ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

— Metin2Panel Scripti nedir? Ne işe yarar?

Metin2Panel scripti, kullanımı kolay ve tamamen Türkçe olan bi Metin2 Web Panel ve buna bağlı olarak Site Admin Paneli'dir. Siteniz ile ilgili tüm ayarlamaları 1 tık ile yapmanıza olanak sağlar, size sunduğu kolay çözümleri ile birlikte sitenizi farklı bir boyuta taşır.

— Svside nedir? Ne işe yarar?

Svside, size sunucu taraflı koruma sağlar, hilelerin önüne geçer!

— Metin2Panel Ödeme aracılarını destekliyor mu?

Evet! Metin2Panel aldığınızda, Başta Payreks.com olmak üzere paywant, itemci, oyunalışveriş gibi bir çok sistemi içerisinde API olarak barındırır. Ödeme aracılarından onay aldığınızda, metin2admin panelden k.adı ve şifrenizi girerek hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz!

— Metin2Panel'de özel site temaları var mı?

Evet Metin2Panel'de +25 den fazla, Responsive (Yani her cihaza uygun boyutlanabilen) Premium temalar mevcut. Bunları panelden 1 tık ile değiştirebiliyor, kendinize göre panel üzerinden özelleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Metin2Panel size sitenize daha Global olmanız için Multi Dil seçeneğinide sunuyor!

— Metin2Panel'de Başka ne gibi özellikleri var?

Metin2Panel'in size kattığı diğer bi güzellikler ise, Oyuna kayıt olan oyunculara EP ödülü, İtem ödülü gibi ödüller verdirebiliyorsunuz. Sitenize 1 tık ile canlı destek ekleyebiliyor, sitenize 1 tık ile ReCapcha koruması altına alabiliyorsunuz. Markette çeşitli eventler, Happy Hour gibi özellikleri ile öne çıkan bir paneldir.

— Ücretli ve Ücretsiz fileslerde lisans nedir?

Başka bir yerde sunucunuz varsa, orada kullanabilmeniz için fileslerimizi satın alabiliyorsunuz. Bize ilettiğiniz IP'a lisans yazıp size dosyaları ve packleri iletiyoruz. (Source vermiyoruz.)